Tartalomjegyzék

Hogyan fogyott Kim sun ah

A Duk Soo Középiskolában érettségizett, majd

Aki egy kicsit is szereti a koreai sorozatokat, annak muszáj megnéznie, aki meg most ismerkedik velük, annak ez a sorozat garantáltan függőséget fog okozni.

Továbbra is újra nézem a régi gyöngyszemeket, valahogy belefáradtam, hogy az új sorozatokra vadásszak.

hogyan fogyott Kim sun ah

Túl sok rosszba futottam mostanában bele. Ez az hogyan fogyott Kim sun ah nagy-nagy kedvencem.

Először is, mert végre egy sorozat, ahol a főszereplő nem vasággyal együtt 40 kiló. Sam Soon Kim Sun Ah igencsak túlsúlyosnak számít Koreában, megjegyzem, itt erősen átlagos testalkatú lenne, de semmiképp nem túlsúlyos, de tudjuk, hogy a koreaiak nem normálisak.

Aztán ott van Hyun Binaki már igazán elkezdhetne valami fogyaszthatót forgatni, a reklámok meg a mozifilmeken kívül, mert azokhoz nagyon nehéz hozzájutni időben.

hogyan fogyott Kim sun ah

Itt még csak 23 éves volt, és még nem fogyasztották, vagy fogyott magától csontvázra. A szerepe szerint 27 éves, és azon csodálkoztam, hogy tulajdonképpen el is tudom hinni róla.

Nem nagyon terveztem, hogy megemlékezem a sztárok szülinapjáról. Azonban kedvenc színésznőm, Kim Sun-ah a mai nap ünnepeltje.

Azt nem tudom, hogy az mitől van, hogy valaki 23 évesen nek néz ki, van meg aki 26 évesen nak. Gondolom, sokat számít a frizura, meg a smink, meg az öltözködés.

• Biográfia Filmográfia Diszkográfia Jelenlegi igen szépen felfelé ívelő karrierjét Baro egy barátjának köszönheti, aki feltöltött egy képet róla a Cyworld-re, melynek segítségével Baro-t behívta a WM Entertainment egy meghallgatásra.
  • Он совсем выбился из сил.
  • Но сообщать имена жертв… с точки зрения человека в очках в металлической оправе, это было признаком особой элегантности стиля.

Most, hogy ezen túl vagyok, azon őrlődök, hogy a Bad Couple, vagy a Secret Garden legyen a következő. Hyun Bin miatt az utóbbira hajlok momentán. A legnagyobb az, hogy 30 évesen még mindig nincs férjnél. Sőt mi több, a barátja is dobja, egy szálloda éttermében, úgy, hogy aki a teremben van mindenki tisztán hallja, Többek között Hyun Jin-Heon Hyun Bin is, aki igencsak jót mulat a történteken.

Aztán ott van még, hogy bármennyire is jó cukrász, aki Franciaországban egy híres iskolában végzett, mégsem talál magának munkát. Vagy túlképzett, vagy nincs elég munkatapasztalata.

Big Bang (dél-koreai együttes)

Miután az egyik helyről épp megint elküldik, újra találkozik Jin-Heonnal, bár a körülmények nem éppen hogyan fogyott Kim sun ah. A nő haja beleakad a férfi gombjába, amit az úgy gondola megoldani a problémát, hogy belevág Sam Soon hajába, aki viszont nem az a típus, aki ezt tűrné. A találkozás hogyan fogyott Kim sun ah túl szerencsés, nem is kedvelték meg egymást, viszont mind a ketten hasznot húznak a dologból, így Sam Soon munkába áll a férfi éttermében.

Guerrilla Date: Kim Sun-ah [Entertainment Weekly / 2017.09.04]

De nem csak Sam Soonak  van baja az életben. Jin-Heont állandóan vakrandikra küldi az anyja, bár a srác a volt menyasszonyát várja vissza. Azonkívül, bár jól megy az étterem, az anyja azt akarja, hogy a család szállodájában dolgozzon, mivel azonban egyikhez sincs kedve, felajánlja Sam Sonnak, hogy legyen az állbarátnője, amiért rövid úton némi verést kap, fűszerezve azzal, hogy elküldik a francba.

Vezérként ez volt a feladatom, így nem volt választásom, nekem kellett a rossz fiúnak lennem.

Később azonban Sam Soon családjának anyagi gondjai lesznek,  ezért végül mégis rááll a dologra. Mire éppen egyezségre jutnak, hogy akkor kinek mit szabad, és a másik mit visel még el annak érdekében, hogy átverjék a srác anyját, természetesen a régi kedves is megjelenik.

hogyan fogyott Kim sun ah

Most már csak el kellene dönteni Jin-Heonnak, hogy szereti vagy utálja azt nőt aki évekkel  korábban egy szó nélkül hagyta ott. Természetesen  Sam Soon volt pasija is újra előkerül, nem is beszélve egy harmadik férfiról, aki akár a nő végzete is lehet.

A történet színfoltja a két főszereplő. Sam Soon nagypofájú, durva, erőszakos, és kövér.

hogyan fogyott Kim sun ah

Egyszerűen nem lehet nem imádni. Egyáltalán nem a megszokott karakter.

A két főszereplő az elején  folyamatosan kínozza egymást, hogy a másik fölé kerekedjen, és a kezébe vegye a kapcsolatuk irányítását, későbbmind a ketten azért küzdenek, hogy a másik őt válassza egy harmadik személy helyett. A kedvenc sorozataim között nem tudok, és nem is akarok sorrendet felállítani, de, hogy  ennek a sorozatnak bombabiztos helye van köztük.

hogyan fogyott Kim sun ah

Az egész egy aranybánya. Az egyetlen bajom az, hogy hiába van hozzá magyar felirata részeket csak égetett angol változattal találtam meg, ami elég nehézkessé teszi az olvasást, ráadásul az utolsó rész csak egy videó megosztón van fenn és ötödszöri nekirugaszkodásra sem sikerült letöltenem, úgyhogy azt sajnos angolul néztem.