Kéne egy jó kis diéta nyárra - tanulj a világsztároktól!

Hogyan fogyott a jessica alba. Különleges módszerrel fogyott le Jessica Alba!

Kéne egy jó kis diéta nyárra - tanulj a világsztároktól!

Fogyjunk fűzővel? Jessica Alba így csinálta! Medipress Bár az egészségügyi szakemberek bizonyára nem ajánlanák jó szívvel a diétának ezt a változatát, egy angliai cég szerint a viktoriánus módszer segítségével hosszú távú súlycsökkenést érhetünk el.

Jessica Alba és Beyoncé jobb formában vannak, mint valaha - ők most ezekre a módszerekre kattantak rá. Jessica Alba titka: csípős ételek, zöldségek dögivel 34 is elmúlt, 2 gyermek édesanyja, mégis jobb formába van, mint a legtöbb tinilány. Hogy mi a titka?

Jessica Alba rajong a fűszerekért, különösen a nagyon csípős szószokért ; nemrég az angol Elle magazinnak el is árulta, lányai is az ő ízlését örökölték, és otthon legalább csípős öntet mindig van a hűtőjében. Például ha hot jógázomakkor is sós vizet kell innom - többnyire ezt úgy oldom meg, hogy teszek egy kis himalájasót a vizembe" - meséli a színésznő.

hogyan fogyott a jessica alba

Jessica a gyermekeit is az egészséges életmódra neveli, és ez szerencsére jól is működik - lányainak sosem kell könyörögnie, ha azt akarja, hogy salátát egyenek. A színésznőnek van is egy remek trükkje, amit még egy séf barátjától tanult.

hogyan fogyott a jessica alba

A nyers kelkáposzta íze ugyanis nem túl kellemes, de ha szinte belemasszírozzuk mondjuk a fűszeres olajat, isteni lesz a végeredmény. Beyoncé: ilyen a vegán diéta világsztár módra Hollywoodban jó néhány híresség erre esküszik: Alicia Silverstone, Ellen DeGeneres, Olivia Wilde, Hogyan fogyott a jessica alba Phoenix és Tobey Maguire is a vegán diéta lelkes hívei közé tartozik.

A quinoa fogyasztásának 10 előnye

Beyoncé azonban mindig nagyon látványosan átalakul, ha hogyan fogyott a jessica alba egy 22 napos kúrát. A művésznő már tavaly is így fogyott le látványosan, akkor meg is kérdeztük szakértőnketmit gondol erről a rövid életmódváltásról. A csinos anyuka idén is végigcsinált egy kúrát, a hírek szerint ezért nézett ki ennyire jól a MET-gálán.

•  Вот .
  • Legjobb fogyókúrás zsírégetők

Forrás: beyonce. Olyannyira, hogy legutóbb a férje, Jay Z születésnapján is vegán menü volt, ami meglepő módon a vendégek nagy részének is bejött. Beyoncé nem győzi hangoztatni, hogy a diéta után sokkal energikusabb lett, jobban aludt, fogyott, javult az emésztése, és hihetetlenül jó lett a közérzete. A diéta 5 fő pillére a következő: - növényi alapú élelmiszerek - napi minimum 3 fő étkezés - a napi táplálékbevitel 80 százaléka legyen szénhidrát, 10 százaléka zsír és 10 százalék fehérje - napi 30 perc edzés Mit csinálnak a többiek ben?

hogyan fogyott a jessica alba

Jennifer Lopez a kardiózás szerelmese, mellette sovány húst eszik, köretnek pedig többnyire répát és brokkolit választ. Kate Hudson napi kalóriát fogyaszt, fogyókúrás rutin kezdőknek otthon rengeteget edz : jógázik, fut, és hetente háromszor két órát edzőjével, Nicole Stuarttal tornázik, méghozzá egy speciális core-tréninget végeznek.

hogyan fogyott a jessica alba

Az eszméletlenül nőies Sofia Vergara rengeteg zöldséget és egészséges turmixot fogyaszt, mindennap jár tánc- vagy pilatesórára. Kaley Cuoco kiiktatta az életéből az alkoholt, ebben látja a fő változást.

hogyan fogyott a jessica alba

Emellett jógázik, lovagol és spinning edzésekre jár. Lupita Nyong nagyon figyel arra, hogy sok vizet igyon.

hogyan fogyott a jessica alba

Emellett gyakran fogyaszt lazacot, csirkét rizzsel, jógázik, és súlyzós edzésekre jár. Scarlett Johansson mindennap fut, és rengeteg salátát eszik - szerinte ez a két dolog az, ami miatt a szülés után 2 hónappal csúcsformába került.

Kapcsolódó cikkek.

Jessica Alba elhatározta, hogy leadja azt a pár kiló felesleget, amit még a terhesség során szedett fel. Az amúgy is nagyon csinos sztár a fogyókúrára nem mindennapi módszert választott. Kínozta magát A 28 éves színésznő kemény eszközhöz nyúlt a súlyvesztés érdekében - pedig nagyon csinos volt a fogyókúra előtt is, de ő nem így gondolta.